Penzion Rakovník Ludmila
Penzion Ludmila ubytování Rakovník Aktuální počasí jasno
Aktuální počasí
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 23 m/s
 

Penzion Ludmila / Rakovník

Penzion Ludmila se nachází v klidné, vilkové části Rakovníka. Do centra je to sedm minut volnou chůzí. Navštivte tento penzion Ludmila s příjemnou a rodinnou atmosférou.

Ubytování
Penzion Ludmila v Rakovníku má k dispozici tři pokoje. Dva jsou třílůžkové a jeden dvou - čtyřlůžkový, celková kapacita tedy činí až deset lůžek. Pokoje jsou vybaveny televizí, ledničkou, rychlovarnou konvicí a každý má své vlastní sociální zařízení. K jednomu z pokojů patří i kuchyňka s mikrovlnou troubou a vařičem. Společná společenská místnost pro všechny pokoje.

Služby
U penzionu Ludmila v Rakovníku naleznete uzavíratelné parkovací místo a nabízí se také možnost zahradního posezení u krbu. Za příplatek se můžete ubytovat i s menším domácím mazlíčkem - pes nebo kočka.

Stravování
V ceně ubytování v penzionu Ludmila v Rakovníku není zahrnuta strava, jeden pokoj má vybavenou kuchyňku, možnost dokoupení snídaně na místě.

Rakovník
Královské město Rakovník leží asi 60 km západně od Prahy, v členité krajině s mohutným komplexem křivoklátských lesů. Samotný název Rakovník je poprvé doložen od roku 1252. Statut královského města byl udělen městu Rakovník Rudolfem II. v roce 1588.

Penzion Rakovník Ludmila - Služba na recepci je 24 hodinPenzion Rakovník Ludmila - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Rakovník Ludmila - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Rakovník Ludmila -  je k dispozici připojení na internetPenzion Rakovník Ludmila -  je k dispozici letní terasaPenzion Rakovník Ludmila - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Rakovník Ludmila - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Rakovník Ludmila - Pokoje jsou vybaveny televizorem
 
 
 
Nevyhovuje Vám tento penzion? Další ubytování naleznete zde.

Ubytování Rakovník

Ubytování Slovensko
Doporučte tyto stránky:
hotel-ubytovani.com